Advertisement
Start arrow Lista uczestników
Menu główne
Start
Komunikaty
Warunki uczestnictwa
Formularz zgłoszeniowy
Lista uczestników
Forum
Napisz do nas
Szukaj
Etykieta Brydża
Wyniki polopen 2008
GP łuczniczka
Poprzednie zloty
Sędzia
Przyjaciele Brydża
Program POLOPEN 2008
09.11.2008 1 dzień niedziela
10.11.2008 II dzień poniedziałek
11.11.2008 III dzień wtorek
Lista uczestników PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
01.08.2007.

Lp.

Nick

Nazwisko i Imię lub nr PZBS

Miejscowość

Nocleg

Zal.

kontakt

1

Dolby1

Michał Dolny

Bydgoszcz

 

60

501637464

2.

Paak5

Wiesław Paczkowski

Bydgoszcz

 

 

502637574

3.

Szary 62

Piotr

Bydgoszcz

3+4

 

602366684

4.

Kolor68

Iwonka

Bydgoszcz

4+3

 

 

5

Falcon_wj

Krzysztof  Buzała

Poznań

 

60

Od 08.11.

6.

Dastu

Danuta  Studzińska

Gdańsk

 

60

607439829

7.

Gagusia

Grażynka  Sami Swoi

Warszawa

7+8

60

Od 08.11.

8.

bkościel

Bogdan

Warszawa

8+7

60

Od 08.11.

9.

emisiek

Michał

Kanie

 

 

 

10.

1ankaM11

Ania

Pruszków

 

60

Od.08.11.

11.

Gonzo_7

Norbert

Kalisz

 

 

Od 08.11.

12.

Nikita

Judyta

Gdańsk

12+13

 

 

13.

Yazonvarda

Piotr

Gdańsk

13+12

 

 

14.

Janusz L11

Janusz Łapiński

Warszawa

 

60

 

15.

Zizu/gosiaczek

Małgorzata Czechowska

Warszawa

I p.

60

Od 08.11.

16.

Syl_ene

Sylwia  Grzeczka                

Bydgoszcz

16+17

 

609892258

17.

Asassello

Rafał  Grzeczka                   

Bydgoszcz

17+16

 

 

18.

Misiol69

Michał Witkowski

Zabrze

 

60

Od 08.11

19.

Aszem

Andrzej                                 

Warszawa

19+20

60

Od08.11.

20.

Karys

Ryszard                         

Warszawa

20+19

60

Od 08.11.

21

Poly_anna

Bogus

S.Francisco

 

 

 

22

Dane4

Paweł Kaniewski

Philadefia

 

60

Od 08.11

23

Tatadane

Ryszard Kaniewski

Lublin

 

60

Od 08.11.

24

Gel12

Grzegorz Szacoń

Lublin

 

 

Od 08.11

25.

Mirosław52

Mirosław

Wrocław

25+26

 

 

26.

Jozef2527

Josef

Wrocław

26+25

 

 

27

Panna…z

Irena Kamińska

Polska

 

60

 

28.

Hala3

Halinka

Świdnik

28+29

60

Od 08.11.

29.

Żaba_nr1

Krzyś

Świdnik

29+28

60

Od 08.11.

30

Asterix

Tomasz Nadolski

Bydgoszcz

------

 

 

31

Mary288

Małgorzata

Kraków

 

 

Od 08.11.

32

Kazek44

Kazimierz

Wadowice

32+33

 

 

33

Naba

Iwonka

Warszawa

33+32

 

 

34

Jerwis

Jerzy Wiśniewski

Bydgoszcz

-------

 

605573920

35

Bogna

Bogumiła Ogińska

Warszawa

 

60

608658663

36

Kocur

Jarek

Przemyśl

 

60

Od 07.11

37

Chibawj

Mirek

Przemyśl

 

60

Od 07.11

38

Rysiu45

Rysiu

Gdynia

 

60

 

39

Rynio52

Ryszard

Warszawa

 

 

 

40

Djagoda

Dorota

Warszawa

40+41

60+

140

41

Wołomin

Paweł

Warszawa

41+40

60+

140

42

Donell

Agnieszka

Gdynia

 

30

 

43

Yowisz

Piotr

Polska

 

 

 

44

Dar.dzi

Darek

Iława

44+45

60

Od 07.11

45

Jesion 13

Paweł

Iława

45+44

60

Od 07.11

46

Szejk51

Piotr Kokoszka

Legionowo

 

60

501361220

47

72Cleo

Magda

Gdynia

 

 

 

48

Naimad81

Damian

Kalisz

 

 

 

49

Ovita

Jola

Reda

 

 

 

50

Barba40

Barbara

Poznań

 

60

 

51

Tequila66

Dorota Żółtowska

Wrocław

 

 

Od.08.11.

52

Vittellini

Robert Żółtowski

Wrocław

 

 

Od 08.11.

53

Ciachol1

Jarek Kłosiński

Szczytno

 

 

 

54

Cypek

Włodek

Kalisz

 

 

 

55

basiamaj

Basia

Wieluń

 

60

Od 08.11.

56

Tedi_2005

Tadeusz

Wieluń

 

120

Od 08.11.

57

Sławka123

Zdzisława

Warszawa

 

60

 

58

Brydzys

Leszek Muras

Szczecin

 

60

Od 08.11.

59

Dyzio1910

Piotr

Gliwice

 

100

Od.07.11.

60

Nadzieja 151

Lusia

Słupsk

 

100

Od 07.11

61

Przedni

Zbyszek

Poznań

 

 

0o 08.11.

62

Wisieńka

Anna Wiśniewska

100lica

62+63

 

 

63

A_100lica

Adam Wiśniewski

100lica

63+63

 

 

64

Leopard17

Jolanta

Warszawa

64+65

60

 

65

Liwiett

Wioletta

Warszawa

65+64

60

 

66

Nic_to

Iwonka

Kraków

 

60+

45

67

Camelman

Piotr

Szczecin

 

60

Od 08.11.

68

Omega

Ewa

Szczecin

 

60+

Od 08.11.

69

Amarantowa

Anna

Warszawa

69+70

60

 

70

Daimler

Piotr Kamoda

Gdańsk

70+69

60

 

71

Marelka

Marysia Stańczyk

Bartoszyce

71+72

60

 

72

Gonzo

Szymon Stańczyk

Bartoszyce

72+73

60

 

73

Keisim1234

Darek

Gdańsk

 

 

 

74

Bogene

Bożenka

Karpacz

 

60

 

75

Marek43

Rysiu

Koronowo

 

60

 

76

Opa l wj

Ela Zalewska

Krojczyn

76+77

60

 

77

mzzp

Magda Kazimierczak

Włocławek

77+76

60

 

78

marzannasza

Marzenka

Lublin

 

60

Od 08.11.

79

Ptakanka

Anna Piotrowska

Pruszków

 

 

 

80

Urszulka

Adam

Bydgoszcz

-------

 

 

81

Chudzik

Kasia

Radom

 

 

 

82

Granaluzie40

Krzysztof

Warszawa

 

 

 

83

Simon1909

Szymon Krzyżaniak

Jastrzębie

 

60

Od 08.11.

84

kowhan

Hania

Olsztyn

 

60

 

85

edhor

Krzysiek

Police

 

60

 

87

Ginter14

Ryszard

Wrocław

87+88

 

 

88

Maxbert2

Michał

Oświęcim

88+87

 

 

89

Georg11

Jerzy Tomasik

Bydgoszcz

-------

 

 

90

dolde

Roman Chmielecki

Białogard

90+91

60

Od 08.11.

91

Micho

Michał Voss

Białogard

91+90

60

Od 08.11.

92

Artur959

Artur

Szczecin

 

 

 

93

Fenixw

Wojtek

Zamość

93+93a

60

 

93a

Gość fenixa

Gosia

Zamość

93a+93

40

 

94

Kaefo1

Krzyś Frodel

Gliwice

 

60

 

95

eeetaam

Justyna Stramecka

Zator

95+96

60

 

96

wodorost

Tomek Stramecki

Zator

96+95

60

 

97

sławojcz

Sławomir Czech

Siedlce

 

 

 

98.

Romantica60

Dorotka

Szczecin

 

60

Od 08.11.

99

Bard2

Wojtek

Wałcz

 

60

 

100

ivo

Piotr

Elbląg

 

 

 

101

bib

Danusia

Bytom

 

60

 

102

ASMS

Ania

Warszawa

 

 

 

103

pijusxx

Marek

Bydgoszcz

 

60

 

104

jolkak

Jola

Bydgoszcz

 

 

 

105

Jacky23

Jacek Tucholski

Chrzanów

105+105

460

Od.08.11

105

Gość Jacka

Lila

Chrzanów

105_105

40

Od 08.11

106

Nocki_69

Krzysztof

Szczecin

106+107

60

 

107.

baca

Bartek

Gliwice

107+106

60

 

108

lenekus

Lena

Bydgoszcz

 

60

 

109

Settler3

Michał

Warszawa

 

60

 

110

Fecht

Eugeniusz

Bydgoszcz

 

 

 

111

ekraw

Eugeniusz

Bydgoszcz

 

 

 

112

awiosna

Andrzej

Bydgoszcz

 

 

 

113

rjaca

Jerzy Rosenthal

Bydgoszcz

 

 

 

114

ameliap

Ewa Deskur-Mischke

Szczecin

 

180

Od 08.11

115

Partyzant

Marcin

Gdańsk

 

 

 

116

Dajana7

Danusia Włodarczyk

Małkinia G.

 

 

 

117

Ade2000

Darek

Bydgoszcz

 

 

 

118

Andrzejkm

Andrzej

Władysławowo

118+119

 

 

119

Gość Andrzeja

 

Władysławowo

119+118

 

 

120

Jacenty_D

Jacek Duniecki

Krzyż Wlkp.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zmieniony ( 07.11.2008. )